Inetligentne domy WrocławInetligentne domy Wrocław

Dzięki postępowej metod można automatycznie sterować roletami w wszelkim domu, bramą wjazdową czy i innymi urządzeniami podłączonymi do organizmu. Integracja z wideodomofonem – panel automatyki domowej full flat 4,3”, poprzez który przesuwa się całym domem, zapewne istnieć również panelem wewnętrznym wideodomofonu; Technologia LED tak daleko bogaci się z tradycyjnego oświetlenia żarowego na 230V, że zrobienie instalacji jak do starego oświetlenia, a potem szukanie podejść do zainstalowania tam oświetlenia LED jest odpowiednim błędem!

Jak przejawia się, rozsądne, inteligentne światło jest odpowiednie dla środowiska prostego nie tylko ze względu na sprzyjanie energooszczędności, lecz też ze powodu na pomoc ciemnego nieba przed niepożądanym zanieczyszczeniem światłem. Schodowe czujniki ruchu ALFA i DELTA idealnie współpracują ze sterownikami schodowymi wielopunktowego oświetlenia LED smartLEDs , a oraz z wieloma innymi urządzeniami sterowanymi poprzez uniwersalne wyjścia NPN typu OC (Open Collector), będąc przy tym zabranymi wad pozostałych, dostępnych na zbytu czujników. Dzięki zdalnwej kontroli zezwalającej na monitorowanie urządzeń automatyki domowej w Twoim domu można, za pomocą smartfonu, komputera, tabletu, wydawać pójścia na drogę, nawet skoro jesteś mina domem.

Inteligentny dom inteligentny dom Wrocław

Dla użytkowników systemu alarmowego JABLOTRON wyjściem jest użycie możliwości współczesnej automatyki przy zachowaniu odpowiednich modułów wyjść dla sterowania. W ostatni polityka w wszystkiej chwili można obejrzeć, czy okna dachowe, brama garażowa lub drzwi są zamknięte, upewnić się, że budynek jest pewny. Przechodząc do dyspozycji tablet lub pilot możemy prowadzić oświetleniem, roletami, ogrzewaniem i klimatyzacją, nagłośnieniem czy kinem domowym, sprawdzić co się dzieje na zewnątrz, jeżeli jesteśmy kamery, otworzyć bramę niespodziewanym gościom.

„Inteligencja” polega głównie na ostatnim, że dobre procesy mogą przebiegać bez ingerencji domowników, np. zamykanie rolet zmroku lub przy wielkim wietrze, symulacja naszej obecności w lokalu podczas urlopu, wyłączenie ogrzewania, gdy temperatura za zewnątrz wzrośnie. W kolekcji sklepu znaleźć można również ograniczniki mocy również pozostałe wyposażenia i urządzenia techniczne, dzięki którym inteligentny budynek z marzenia, stanie się rzeczywistością. Skoro nie jest nas w domu, możemy zdalnie włączyć światło, żeby przechodzący obok myśleli, że ktoś istnieje w wnętrzu.

I chociaż wielkość mieszkania, ani obecność ogródka nie ma wpływu na ostatnie, jak szczęśliwy jest bliski pies (w obu sukcesach to ruchy powinny zaspokajać jego potrzebę aktywności!), toż o mieć kilku rzeczach, które uczynią nasz nowy dom miejscem zdecydowanie dużo łaskawym dla psa. Dlatego i warto poświęcić swój wolny pora na przemyślanie rozplanowanie wszystkich materiałów w wpływu domu i prawe zdefiniowanie znaczeń dla nich przeznaczonych. Każda cwaniara co szuka nie wiadomo czego powinna się tak nadziać i kupić nauczkę Ciekawe tylko kto Was będzie nadal chciał przeleciane przez kilkunastu kolesiNa pewno normalny koleś i umiejętny nie weźmie sobie takiej wywłoki.

Zaawansowana technika sieciowa domu inteligentnego pozwala przystosowywać i poprawiać system zgodnie ze Można postawić swój idealny system, używając dowolnych kombinacji urządzeń pokazanych na diagramie, a Panasonic pracuje już nad wieloma innymi urządzeniami, które będzie mocna bezproblemowo dołączyć do budowy, gdy zostaną się dostępne.

Sterowanie oświetleniem

Logiki sterujące urządzeniami w zadanym czasie albo w sukcesie zewnętrznych bodźców” wykrytych przez detektory takich jak: wykrycie ruchu, osiągnięcie zadanej temperatury, poziomu jasności i.t.p. Dzięki temuż możemy zaprogramować np. załączenie światła po wykryciu ruchu, załączenie oświetlenia w ogrodzie bądź rozwiązanie rolet zmierzchu i odsłonięcie rolet i wyłączenie oświetlenia świcie.

Kamera taż stanowi tyle dobra, że może tworzyć niezależnie od tego lub posiadamy w polskim domu wspomniany system SmartHome czy więcej nie. Postęp technologiczny przydałby się do powstawania takich systemów inteligentnego domu, które ułatwiają szybki montaż, i przy tymże są tanią i prosta metodą pytania tego, co już dzieje się w domu. Dzięki temu znacznie urządzeń podobnie będzie mogło być pytany zdalnie bądź kierowany przez AI. Technologia smart home nie musi zmniejszać się ale ale do sfery mieszkalnej – zdaniem Arie Barendetch z Wired Score, kolejną przestrzenią, w której to podejście może wziąć olbrzymią popularność, jest przestrzeń biurowa.

Generalnie jednak, sądząc po rosnącej popularności „inteligentnych domów”, oczywiście w czasu 10 lat powstaną się one standardem, na bliskiej zasadzie jak np. garaże podziemne – kiedyś zarezerwowane dla mieszkań z górnej półki, dziś dostępne już nawet w segmencie popularnym mieszkań spełniających wymogi MDM. Digitalizacja takich usług to że miecz obosieczny – ile możliwość sterowania wszystkim za pomocą tylko głosu, spięcie wielu narzędzi w ramach jednego ekosystemu to rzeczywiście kuszące perspektywy, należy mieć się z pewnymi problemami, które potrafią nastąpić „po drodze”. System odpowiedzialny za nie kładzie się z budowy czujników temperatury (które jeszcze sterują ogrzewaniem) i dymu a z budów przeciwpożarowej – systemu zraszaczy.

Zdalne sterowanie oświetleniem

Co dobrze wszystkie kamery zainstalowane w zakładzie są zdolność i podglądu online, dzięki czemu możemy sprawdzić, co dzieje się w własnym domu chociażby w momencie naszej nieobecności. Głównym zadaniem instalowanego sposobu jest poprawa komfortu użytkowania, a oraz zwiększenie funkcjonalności, podniesienie bezpieczeństwa, jak i zmniejszenie kosztów eksploatacji przez stosowanie ekologicznych rozwiązań. Otwarcie drzwi, zmrok, zbliżająca się burza lub gradobicie automatycznie uruchamiają zaplanowane przez Ciebie funkcjonalności takie jak: włączenie światła w apartamentu i przed domem, zamknięcie okien dachowych, opuszczenie rolet itp.. Automatycznie uruchamiane sprawy nie przeszkadzają w zarządzaniu ręcznym poprzez wyłączniki ścienne lub nawet zdalnym przez telefon czy smartfon.

Kwestią, która dociera na korzyść takich rozwiązań, istnieje oraz to, że systemy inteligentnych domów pozwolą na poczynienie dużych oszczędności na kosztach ponoszonych na eksploatację domu oraz zapisują się w zasady budownictwa ekologicznego. Potrafi się wydawać, że wyposażenie zakładu w tak zaawansowaną technikę to gorący temat, natomiast toż wyłącznie marzenie i wszelka dziedzinę że iść się zautomatyzowana. Dzięki niemu możesz zdalnie (za pośrednictwem Internetu bądź telefonu) sterować urządzeniami automatyki domowej jak np. ogrzewaniem, klimatyzacją, podlewaniem trawnika, drzwiami garażowymi, bramą wjazdową itp.

Automatyka domowa

Dzięki ich rozwiązaniom znacznie niewielkim kosztem możemy zajmować się komfortem który sprawia nam system automatyki domowej „MiniDo”, i po zmienieniu go w styl „D2000i” Zatrzymujemy się posiadaczami w cali funkcjonalnego inteligentnego domu. Obecnie możliwe istnieje też sterowanie za pomocą telefonu, komputera lub tabletu, ale chce to podłączenia dodatkowych modułów oraz co za tym idzie koszt takiej instalacji rośnie. Średni okres zwrotu kosztów założenia instalacji inteligentnego domu bardzo w tryb ogólny oszacować gdyż zależy od sam zastosowanych rozwiązań, tutaj stopnia rozbudowania automatyki domowej czy rodzaju stosowanego ogrzewania.

Niezależnie od tego, jaki cel rozwoju zdejmie w perspektywy technologia smart home, już teraz jest ona kuszącą ofertę dla kobiet wymagających nie tylko poprawić swój komfort życia, ale też dużo zabezpieczyć swój inteligentny dom Wrocław.

Także jak kilkanaście lat temu wielu z nas zastanawiało się, czy systemy solarne faktycznie są energooszczędne, właśnie teraz możemy pochylić się nad systemami inteligentnych domów. To przede każdym zarządzanie siecią teleinformatyczną, sterowanie oświetleniem (zarówno wewnętrznym, jak również zagranicznym), które odpowiada na obecność lub lukę w mieszkaniach i stopień natężenia naturalnego oświetlenia To także sterowanie ogrzewaniem w dowolnym z mieszkań w prywatna, stosowanie systemu alarmowego i monitoringu, podnoszącego bezpieczeństwo, a też sterowanie wentylacją, filtracją i klimatyzacją, wraz z monitoringiem jakości powietrza, stanu jego zanieczyszczenia i wilgotności. Jak to wcześniej zostało wspomniane, urządzenia godzą się ze sobą drogą bezprzewodową, zatem nie wymagają okablowania, i co wewnątrz tym chodzi, ich instalacja nie jest kłopotliwa dla użytkowników domu.

Centrala pogodowa

Dla wielu osób jedną spośród najważniejszych zalety, jakie daje instalacja w bloku tego stylu sposobu będzie toż, że przy użyciu jednego niewielkiego urządzenia np. telefonu czy tabletu z zainstalowaną odpowiednią aplikacją można sterować całymi systemami zainstalowanymi w bloku. Inteligentne być mogą się te niezwykle ważne elementy, takie jak oświetlenie, alarm, ogrzewanie czy klimatyzacja, a również inne, mniej popularne elementy, leczące w dostosowaniu domu pod swoje potrzeby. Natomiast ten tenże czujnik (także po osiągnięciu odpowiednich ustawień), chyba nie tylko włączyć światło, ale te uruchomić dźwięk syreny, zainicjować nagrywanie znajdującej się w otoczeniu wejścia kamery i nadawać powiadomienie na smartfon właściciela domu całym zdarzeniu.

Zakładam, że czytałeś ważną racja tego poradnika , dotyczącą chcenia i okablowania inteligentnej instalacji elektrycznej podświetlenia LED schodów a że zgodnie z wiedzami tam zawartymi zgromadziłeś wszystkie niezbędne elementy, zaplanowałeś, gdzie rozmieścisz elementy oraz przygotowałeś instalację kablową. Nie słuchajmy przesądom, że czym łatwo i dłużej pokazują się lampy wokół naszego domu, tym staje się bardziej wytrwały na zajęcie złodziei, czy wandali. Niestety, informacja tym, że inteligentne oświetlenie może pełnić ekologii także przez minimalizowanie skutków zanieczyszczenia światłem, wciąż nadal nie przebiła się do codziennej świadomości.

Instalacje elektryczne dla inteligentnych domów

O również przy wyborze technologii, zwrócić opinię na te, które dawane są przez znane firmy na rynku mieszkaniowym, co pozwala na kompatybilną rozbudowę systemu natomiast na podzielenie inwestycji na etapy. Poznaniem tym charakteryzuje się takie zintegrowanie instalacji domowych, aby ważna było zarządzać nimi z pewnego tabletu, przycisku ściennego, zdalnie przez pilota lub te komputer. Można to powiedzieć, że automatyka domowa przechodzi ewolucję zbliżoną do tej, której podlegał monitoring wizyjny: dzięki zastosowaniu skrętki sieciowej banalne było się pracowanie i zwiększanie systemu, zaś toż pociągnęło za sobą odpowiedniejszą obsługę różnych protokołów, urządzeń oraz programów.

Stąd również powinniśmy mądrze planować całe oświetlenie domu, jeśli chcemy zajmować się urokiem dostarczanym nam przez lampy. Ehh naiwniaczki, co wy myślicie, że mężczyzna, który chwali się samochodem, domem, kasą, jest piękny, dobrze przygotowany, ma zwolnienia z dalekich krajów jest kłopot ze znalezieniem dziewczyny? Zmusilam go internetowo do powiedzenia prawdy..prawda mnie zwalila z nog.banalna historia:kryzys w malzenstwie a we mnie sie pomiedzy zakochal.tylko jak kryzys sie skonczyl nie mal nawet przyzwoitosci zeby mi wszystkim powiedziec. Nawet jesli mu bylo przykro i cierpial rzeczywistość jest jedna- zdradzil zone, ruch w bok i zrujnowal moje zycie.cierpienie jest nie do opisania.zwlaszcza jesli sie lubi i uklada zycie ze znajomym domniemanym idealem.zycie daje kopa w tylek.ciezko uwierzyc ze mozna byc az tak pozbawionym moralnosci także nie walczyc malzenstwo.

Inteligentny budynek w oparciu o urządzenia naszej firmy Ampio

Chciałbym zrealizować w nim coś # inteligentnydom Co prawda w większości jest on szybko gotowy, zatem nie jestem okazje jakiejś sporej ingerencji w budowy, ale zakładam że co kilka uda się wykonać bezprzewodowo. W rzeczywistości gruby , okropny typ..W dniu dzisiejszym zmienił datę urodzenia i zablokował mnie po tymże jako odmówiłam mu porannej wizyty w moim domu.

System Tahoma pozwoli na sterowanie ponad 100 różnych produktów w technologii io. Wydajemy polecenie wykonania jakiejkolwiek operacji, a jednocześnie możemy sprawdzić, czy zostawiło ono do tyłu wykonane Przykładowo brama od garażu nie jest zamknięta, bo przy zamykaniu napotkała ścianę i ponownie automatycznie się otworzyła. Jak daleko prawdopodobna jest integracja oświetlenia rodzie z pozostałymi instalacjami; w praktyce świadczy to, że np. uruchomienie danej części może odnosić się z automatycznym opuszczeniem rolet czy z obniżeniem/podniesieniem temperatury w salonie.

Coraz więcej kobiet planuje się zainwestować w inteligentny dom, czyli de facto sieć czujników oraz elementów wykonawczych, jakie są ze sobą połączone i pomagają wygodne sterowanie poszczególnymi funkcjami budynku. Jak że, wystarczy trochę podszkolić się z elektroniki i poświęcić swój wolny chwila, aby móc samemu osiągnąć taki inteligentny dom Co istotne, takim rozwiązaniu należy pomyśleć jeszcze przed budową domu, by dostosować do automatyki instalację elektryczną. Zmiana sposobu działania urządzeń sterujących budynkiem podejmuje się bezinwazyjnie, za pomocą programowania, które zależnie od wybranego rozwiązania może przygotować samodzielnie klient lub instalator (także zdalnie).

Inteligentny dom Wrocław

ul. Sosnowa 63

55-040 Bielany Wrocławskie

tel. 721 494 678

Podjeżdżamy pod bramę, która wie że to dopiero nas należy wpuścić, a garaż już istnieje otworem i zamknie się po tymże jako będziemy w środku – właściwie będzie robiło mieszkanie w lokalach XXI wieku. Ten z FERGUSON jest urządzeniem innowacyjnym i znacznie istotnym, zaoferowany w niezwykle przystępnej formie, dzięki dlaczego jego budowa i organizacja ma zaledwie kilka sekund, a naturalny proces gwarantuje, że taki dzwonek może podłączyć w bezpośrednim domu każdy sam.

Komentarze: 100


noavatar.png
Domamir 2018-09-10

Kasiu, mam pytanie z innej beczki, a raczej o aplikację, ile kcal spala trening cardio z aplikacji i czemu trening na nogi i pośladki jest tylko raz w treningach z ponieważ najbardziej na tej częśśći ciała mi zależy żeby ją poprawić ??

noavatar.png
Liberat 2018-09-10

Ja osobiście polecam nasiona chia.Nie mają smaku, więc nie będą ingerować w smak, a poza tym są bardzo zdrowe.Jakby była zainteresowana to te nasiona są u w sklepie (w dobrej cenie), ponieważ ja widziałam je tylko w tesco i lidlu.pozdrawiam.

noavatar.png
Konstantyn 2018-09-10

A jakąś konkretną piłkę poleca?

noavatar.png
Lechosław 2018-09-10

Czy jeżeli mam nietolerancję nabiału to mogę używać masła klarowanego ?

noavatar.png
Slawomira 2018-09-10

Na pewno ta tarta pojawi się na moim wigilijnym stole. Dziękuję za przepis.

noavatar.png
Gośka 2018-09-10

Ja mam często, jestem typem węglowodowym Ale robię słodycze by

noavatar.png
Klaudia 2018-09-11

Wygląda super, na pewno wypróbuję w weekend

noavatar.png
Noemi 2018-09-11

Kasiu a co zrobić gdy ktoś ćwiczy wieczorami? wraca z treningu o 1 -1 ?

noavatar.png
Iwona 2018-09-11

smacznego<3

noavatar.png
Marcelin 2018-09-11

moje wyszly na maxa zielone :)))) i raczej nie wygladaja jak te na zdjeciu. Pomysl dobry uwielbiam cukienie ale nastepnym razem zdecydowanie mniej szipnaku :)))))

noavatar.png
Goszczuj 2018-09-11

Ja osobiście nie lubię jesieni, ale po twoim wpisie nastroiłam się pozytywnie jesień też może być piękna, prawda ?

noavatar.png
Lena 2018-09-11

Pisałam już o tym na blogu.Pozdrawiam

noavatar.png
Kasia 2018-09-11

Nie musisz tych samych ćwiczeń wykonywać wybierasz po prostu nowy program albo ten sam program

noavatar.png
Kasper 2018-09-11

Super wpis -dziękuję za motywacji

noavatar.png
Juri 2018-09-11

Kasiu, jak najlepiej łączyć treningi z nowej płyty? trening np. z poniedziałku lub z wtorku a potem trening na nogi lub brzuch czy w odwrotnej kolejności ?

noavatar.png
Dorotka 2018-09-11

Hej Bardzo proszę o informację z jakiego powodu unikasz białko zwierzęce. Czy jest ono niezdrowe? tkanka tluszczowa się powiększa? bardzo to rozumiem.Dziękuję i pozdrawiam

noavatar.png
Bernard 2018-09-11

Tak, unikamy owoców.

noavatar.png
Małomir 2018-09-11

Świetny pomysł na przystawkę a dzisiaj mam gości więc zabieram się do przygotowań

noavatar.png
Antek 2018-09-11

Posilki bialkowe w pierwszej czy w drugiej polowie dnia?

noavatar.png
Jimisław 2018-09-11

Artykuł super!!przepisuje i wieszam na lodówkę :)Kasia dziękuję za to że dzielisz się z nami radami☺

noavatar.png
Barnim 2018-09-11

Oo mój dzisiejszy obiad albo kKasiucja!

noavatar.png
Niegowoj 2018-09-11

Kasiu, czy dla kobiet karmiących piersią taki pudding będzie odpowiedni ? na marginesie, wiem, że każde dziecko inaczej reaguje, ale może poleciłabyś kilka przepisów dla mam karmiących bo juz nie mam pomysłów czym urozmaicać sobie dietę. Pozdrawiam ! ☺️

noavatar.png
Paula 2018-09-11

Wiele osób mnie o to pyta odpowiedź: styl życia, zdrowe żywienie, geny… i produkty kosmetyczne. Ann

noavatar.png
Hortensja 2018-09-11

właśnie napisała byś kiedyś post o płaskostopiu??jakie ćwiczenia wykonywać żeby mniej bKasiuło…jak na co dzień radzić sobie z tym defektem?…

noavatar.png
Krzesław 2018-09-11

Dziękuję za miłe słowa!

noavatar.png
Genowefa 2018-09-11

Kasiu,pytanie trochę z innej beczki uwielbiam jajecznicę na jarmużu przyrządzone na maśle klarowanym to idealna dla mnie opcja na śniadanie. Czy to dobre połączenie?pozdrawiam

noavatar.png
Halka 2018-09-11

Pani robiłam żurek rok temu. W tym roku też będę go robić, ale bez soku z ogórków, bo moim zdaniem psuje smak, a tak jak rok temu – ze świeżym tartym chrzanem. Rok temu podczas robienia tego żurku, czegoś ciągle mi brakowało, a wszystko tak jak w przepisie i dopiero niezawodna mama – a dałaś tu chrzan? jest moim zdaniem kluczowy składnik, którego niestety brakuje w przepisie, żeby zupę można było nazwać żurkiem.

noavatar.png
zdzisek 2018-09-11

Co to kogo obchodzi w jakiej reklamie i za jakie pieniądze ludzie występują? podoba się, idź w tym czasie zaparz herbatę.Bardzo lubię p. Kowalski

noavatar.png
Bogusław 2018-09-11

Będziemy piec z moim małym pomocnikiem

noavatar.png
Horacy 2018-09-11

Okolo 1 przysiadow wlaczam do swojego treningu,ale nie trenuje codziennie 3-4 razy w tygodniu 😉

noavatar.png
Eryk 2018-09-16

Bardzo jestem wdzięczna za treningi. Szczególnie te wydane w wersji płytowej. Dają w kość, ale rezultaty też są świetne. Pochwała dla że stawiasz na bezpieczeństwo w trakcie wykonywKasia ćwiczeń. To co proponują inne trenerki czasem nie trzyma się żadnych zasad i można się tylko jeszcze nabawić kontuzji.

noavatar.png
teodoryk 2018-09-16

W squadach się zakochałam <3, tym bardziej że pracują również uda z którymi zawsze miałam wielki problem. Ćwiczę już trzeci tydzień z 1 /7, dzień w dzień, i już tak się te nogi nie trzęsą ? i sama z siebie jestem dumna ? dziękuję ! <3

noavatar.png
Gracjan 2018-09-16

Aplikacja super, ale nie mam zadnego dzwieku, niby jest pKasiuczone z a jednak nic nie odtwarza:(

noavatar.png
Januaria 2018-09-16

Kasiu, nie wiem czy pisałaś już o tym wcześniej, ale czy znasz jakieś warte polecenia książki dotyczące diety przy problemach z tarczycą?

noavatar.png
Lesław 2018-09-16

Witam czy mogla bys napisac jaka jest kalorycznosc tego chlebka i tarty z jablkami z gory dziekuje

noavatar.png
Krzesław 2018-09-17

O matko! słownik morza a nie morza?

noavatar.png
wirgiliusz 2018-09-17

Kasiu, a co z ekologicznym białkiem ryżowym, które piję po treningu? może mieć ono jakiś wpływ w starKasiu się o ciążę? o tym na internecie, ale nic nie ma o tym 🙁będę wdzięczna za odpowiedź

noavatar.png
Ernesta 2018-09-17

Proszę zrezygnować z kiwi, które silnie pobudzają perystaltykę jelit.Pozdrawiam

noavatar.png
Florencjusz 2018-09-17

To tak odnośnie podpunktu 1 – ograniczanie stresogennych czynników, np stresu podczas stKasia w kolejce czy korku 😉

noavatar.png
Erast 2018-09-17

Czy daktyle namaczamy?

noavatar.png
Ariadna 2018-09-17

Myślę, że tak

noavatar.png
Izyda 2018-09-17

A czy syrop z daktyli ma taką samą słodycz jak z agawy? akurat mam w domu z agawy

noavatar.png
Hermina 2018-09-17

Prosty przepis takie uwielbiam!!!Często korzystam z dań z książki a bananowy chleb z przyprawami korzennymi czy jaglana zapiekanka z brokułami goszczą na moim stole bardzo często ! na moje brownie z truskawkami bo właśnie jest w piekarniku !

noavatar.png
Piotrek 2018-09-17

Super sprawa, takie 1 minutowe treningi to bardzo zachęcające, a jednocześnie bardzo motywujące ! ☺??

noavatar.png
Tomasz 2018-09-18

Czy soda oczyszczona faktycznie jest taka zdrowa? bardziej chyba szkodzi niż pomaga?

noavatar.png
Angela 2018-09-18

Jakiej wielkości jest blacha? ilość jabłek była ok ale ciasto nie wyszło jak u było cieniutkie i nic nie urosło a patrząc na to zdjęcie wydaje się jak by urosło a z tych składników to niemożliwe pozdrawiam

noavatar.png
witoslaw 2018-09-18

Pani zapewne miała na myśli rybę.. Po prostu pośpiech

noavatar.png
Myślimir 2018-09-18

na pewno tak mało mąki? tego typu przepis ma mąki 3 – 4 razy tyle….

noavatar.png
Adolf 2018-09-18

Cześć, czy jest opcja dopasowKasia diety dla osób z hiperinsulinemią?

noavatar.png
Bądzimir 2018-09-18

nie jest koniczny, aby go dodawać

noavatar.png
wislawa 2018-09-19

Świetna płyta! to, że mogę łączyć bloki jak mi się podoba. Najbardziej lubię zestaw na brzuch, ponieważ ćwiczenia się nie powtarzają

noavatar.png
Radoslaw 2018-09-19

Ja do odkwaszKasia przywiozłam pierwsze zbiory sałaty mojej babci. To dowód na to, że nowalijki niekoniecznie muszą być „pędzone”, można zbierać pierwszą sałatę, rzodkiewkę, szczypior i szczaw bez wspomagaczy!

noavatar.png
Dalemir 2018-09-19

Zgadzam się z tym w 1 % . Mam córki 1 i 5 lat. Obie jedzą dużo warzyw i owoców od początku. Nawyki żywieniowe które w nich wykształciłam procentują teraz. Nie są uzależnione od słodyczy. Ponieważ zawodowo zajmuje się sprzedażą żywności to także one zwracają uwagę na skład produktów (często przy nich czytam etykiety, tłumacze co to znaczy itp). Gdy urodziła się moja starsza córka miała alergię na jajko (które jest w składzie większości słodyczy). Nie jadła nic z jego składem przez prawie 3 lata. Dzięki temu nie pociąga ją słodki smak. Gdy wyrosła z tej alergii „życzliwi” znajomi obsypywali nas za każdym razem słodyczami nierozumiejąc o co mi chodzi? „żałuje” dziecku cukiereczków. A ja jej po prostu tłumaczyłam z czego to jest zrobione. Straszyli że i tak będzie się rzucać na słodycze. Obie często uczestniczą na kinderbalach na których zazwyczaj stół ugina się od słodkości i najczęściej sięgają po owoce i paluszki. Nie zabrKasiam im jeść czekKasiudy czy ciastka ale cieszę się bardzo że chętnie sięgają po owoce jak stają przed takim wyborem. Przerażające dla mnie jest to że rodzice dają dziecku do szkoły słodycze na 2 śniadanie. Teraz w 4 klasie wszystkie te dzieci karmione w ten sposób od zerówki maja poważną nadwagę! się, że piszesz o żywieniu dzieci. Mam nadzieje że dzięki temu więcej mam zwróci uwagę na zdrowe jedzenie dla swoich dzieci i na bezpośredni związek otyłości dzieci z chorobami.Pozdrawiam i mam nadzieje do zobaczenia na

noavatar.png
Izydor 2018-09-19

Najlepiej podczas śniadKasia, oby nie na czczo.

noavatar.png
Ludgarda 2018-09-19

Na stronie empiku

noavatar.png
Ildefons 2018-09-19

Czy cukinia i brokuly sa ugotowane czy surowe? za odpowiedz

noavatar.png
Armand 2018-09-19

Wszystko bezglutenowe czy ktoś ma celiakie , nie toleruje gluten przecież tylko ludzie chorzy nie jedzą glutenuJeśli nie musimy przechodzić na trudną i kosztowną dietę bezglutenową, nie róbmy tego. Korzystajmy z dobrodziejstw natury, które tak rozmaicie możemy komponować na talerzu. Jeśli natomiast szukamy sposobu na zdrowy styl życia lub pozbycie się kilku spędzających sen z powiek kilogramów, wykluczmy z diety ciasta, ciasteczka, nachosy (bezglutenowe, bo kukurydziane) czy też nieszczęsne buritos. Za to z rozkoszą zjedzmy na śniadanie porządną kanapkę z chleba – łatwo łamiącego się od zawartych w nim pestek i ziaren, a na obiad pełnoziarnisty makaron z sosem z dojrzałych od słońca pysznych rodzimych pomidorów i świeżej bazylii. Bo pamiętajmy, że zawarty w nich gluten nie jest naszym wrogiem.

noavatar.png
teodozy 2018-09-20

Artukul bardzo fajny, konkretne rady. Dzięki za nie.Zastanawia mnie tylko kwestia wali ryzowych. Z tego co wiem jest to preparowany (wysoce przetworzony) ryz, pozbawiony substancji odżywczych oraz tylko sztucznie zapychajacy zakładek. Kasia zdaje się też w poprzednich wpisach nie pochwalała ich spożycia. To jak z nimi jest?

noavatar.png
Nienach 2018-09-20

Ciasto jest raczej kruche. Pozdrawiam,

noavatar.png
Krzyś 2018-09-20

Proszę nie dodawać sera

noavatar.png
Rajnold 2018-09-20

jeszcze proszę o za niecały miesiąc.

noavatar.png
Celestyn 2018-09-20

A marchewkę tez ugotowaną dać?

noavatar.png
Krystyna 2018-09-21

Dziękuję za ten wpis. Jestem mamą urodzonej 4 maja 1 i nie sądziłam, że ten wspKasiały skarb tyle zmieni w naszym życiu.Zyskałam odwagę, wyobraźnię, zaufanie, szacunek do siebie i życia, i odpowiedzialność za swoje zdrowie i moich bliskich.

noavatar.png
Maurycy 2018-09-21

Płytkę mam od dwóch tygodni i staram się robić trening codziennie i muszę przyznać, że po pierwsze czuję sie bardzo dobrze po ćwiczeniach, po drugie po cw. ustępują mi bóle w okolicy szyi i kręgosłupa, po trzecie mam bardzo dobre samopoczucie. Wykonuję trening dla 1 trymestru. Nie mogę doczekać się kolejnych etapów.Pozdrawiam.P.S. zamierzam całą ciążę ćwiczyć z (jeśli zdrowie pozwoli) i na pewno dam znać, jak ćwiczenia wpłynęły na cały okres ciąży i poród.

noavatar.png
Rufin 2018-09-21

To prawda, mocy wymiatają! 😉 ja dodałam jeszcze mus kokosowy! nie jest to wersja odchudzająca, ale pyszna! mojemu do pracy, dzięki temu ma moc na wielogodzinne operacje 😉 dzięki :-*

noavatar.png
Fideliusz 2018-09-21

Oczywiście, że piszę Spokojnie, proszę zauważyć, ile jest komentarzy merytorycznych PozdrawiamAnn

noavatar.png
Jodok 2018-09-21

Byłam na urlopie ;p

noavatar.png
Ariadna 2018-09-21

Często lenistwo wygrywa z ćwiczeniami. Nie pozwólmy więcej, że by tak się stało

noavatar.png
Karol Boromeusz 2018-09-21

już przekazuję Proszę wybaczyć

noavatar.png
Adrianna 2018-09-21

to można zrobić wcześniej, marynowanie daje intensywniejszy smak 😉a marudki zawsze się do czegoś przyczepią 😉i tak polecam przepis, mam nadzieję, że będzie rybka smakowała 😉

noavatar.png
Budzimir 2018-09-22

Hey będzie nowa książka?

noavatar.png
Marcelin 2018-09-22

Witam, dlaczego nie można łączyć owoców z jogurtem naturalnym na śniadanie? serdecznie!

noavatar.png
Nagod 2018-09-22

Czy make ryzowa mozna zastapic inna, np gryczana i czy ciasto mozna by podac rocznemu dziecku? urodziny dla synka i chcialabym, zeby tez mogl zjesc ciasto razem z doroslymi :), pozdrawiam,Kasia

noavatar.png
Monia 2018-09-22

Często lenistwo wygrywa z ćwiczeniami. Nie pozwólmy więcej, że by tak się stało

noavatar.png
Jowita 2018-09-22

witam, póki co nie mam w planach diety dla wegetarian.Pozdrawiam

noavatar.png
Radoslaw 2018-09-22

Inspirujące te wszystkie przepisy, naleśnik na zielono brzmi bardzo smacznie – już wiem co dziś będzie na obiad! Swoją drogą polecam wszystkim książkę „zamień chemię na jedzenie’ o której nieco więcej napisałam u siebie na blogu.Pozdrawiam!

noavatar.png
Konstancjusz 2018-09-23

Nie polecam, zabija to właściwości zdrowotne herbaty.Pozdrawiam

noavatar.png
Krzyś 2018-09-23

Żeby ja znalazła w sobie to motywacje do ćwiczeń i zdrowego jedzenia:/

noavatar.png
Leonard 2018-09-23

Kasiu już nie mogę się doczekać kiedy friendstrening będzie w ! nadzieję, że w ogóle będzie, bardzo mi na tym zależy ! :))

noavatar.png
Henia 2018-09-23

Przepyszna zupka. Dodałam jeszcze mleko kokosowe i można się uzależnić. Pozdrawiam

noavatar.png
Ewelina 2018-09-23

Pani />,,Sukces pisany szminką” w kategorii – gratuluję nagrody!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:))))))Jako pro

noavatar.png
Ciechosław 2018-09-23

Dzień dobry. Chciałam zapytać kiedy wyjdzie twoja książka bo już nie mogę się doczekać .I czy będzie w niej przepis na kulki mocy i więcej ćwiczeń na brzuch i nogi. A gdzie mogę znaleźć teraz przepis na kulki mocy.

noavatar.png
Honoryna 2018-09-23

Pani dziękuję za porady na pewno skorzystam!

noavatar.png
Aleksander 2018-09-23

Warto zdrowsza od tradycyjnej soli kuchennej.

noavatar.png
Natalis 2018-09-23

Kasiu i jeszcze jedna rada godzinę po wigili zrobić sobie karate 😉

noavatar.png
Aurelian 2018-09-24

Kochana mam setki wiadomości, a osoby nie doczytują tekstów i pytają w dalszym stopniu oto samo. Pytają – odpisuję ktrótko. jest niedziela, a jak widzisz ja pracuję…Pozdrawiam

noavatar.png
Grzymisław 2018-09-24

Przy problemach z tarczycą minimalna podaż węglowodanów to 1 g

noavatar.png
Ewelin 2018-09-24

apetycznie wyglądają

noavatar.png
Kuba 2018-09-24

Witaj można wiedzieć jakiego kupujesz łososia ??Pozdrawiam

noavatar.png
Kasjana 2018-09-24

Pani nie wszystkie rodzaje soli szkodzą, proszę się zagłębić w ten temat nieco bardziej. Sól himalajska, celtycka, bądź kłodawska są sKasiumi, które należy spożywać. To soli jodowanej należy unikać!

noavatar.png
Bogusława 2018-09-24

Jeżeli osoba trenuje rano po przebudzeniu, po południu i wieczorem to jak powinniśmy rozkładać białka, tłuszcze i węglowodany? z tym śniadaniem w takiej sytuacji?

noavatar.png
Ciesław 2018-09-24

Należy wysłać na podany e-mail dowód wpłaty, aby otrzymać wejściówkę.Pozdrawiam

noavatar.png
Balbina 2018-09-24

Pani wygadają przepysznie ale ile te łakocie maja kalorii ??

noavatar.png
Czarek 2018-09-24

Kasiu, czy śniadKasia białkowo – tłuszczowe są wskazane także w ciąży? 6 miesięcy jestem na diecie i dużo ćwiczę. Teraz okazało się że jestem w 6 tyg. ciąży, która z powodu pcos i niedoczynności tarczycy jest zagrożona, i lekarza zakazał mi całkowicie jakiejkolwiek aktywności fizycznej, nawet spacerów. Czy w takim razie w dalszym ciągu, bez ryzyka dla dziecka, mogę jeść węglowodany wyłącznie wieczorem i to w ilości ok 1 -1 węglowodanów? mi na zdrowiu mojego maleństwa.

noavatar.png
Hugon 2018-09-25

ryżowe, migdałowe.Pozdrawiam

noavatar.png
Melchior 2018-09-25

Nareszcie zwięźle i na temat i już wiem co i jak jeść po treningu. Do tej pory nie byłam pewna jak to jest z tymi węglowodanami i białkami!

noavatar.png
Iwona 2018-09-25

Świetne podsumowanie, ale nasuwa mi się jedno pytanie dlaczego białko powinno się jeść w pierwszej połowie dnia? gorąco

noavatar.png
Adela 2018-09-25

Uwielbiam te ważne, wydawałoby się, że skomplikowane informacje podane w pigułce – zwięźle i klarownie. Tak trzymaj,

noavatar.png
Liberat 2018-09-25

O chyba też się skuszę na ten suplement. Od jakiegoś czasu jestem na diecie i od dawna się zastanawiałam czy coś kupić, ale nie wiedziałam jaki suplement. Nigdy nie brałam ale twój wpis przekonał mnie do tego by jednak zacząć brać. Mam pytanie czy raz dziennie brac czy mogę dwa razy dziennie ?

noavatar.png
Albert 2018-09-25

Wrzątek „zabija” kwasy omega-3. Polecam namoczyć je na noc i rano dobrze pogryźć.Pozdrawiam

Top