fitnes


Wdrażamy rozwiązania zgodne z najwyższymi światowymi standardami, co wyróżnia nas na tle konkurencji. Naszą ambicją i celem jest kreowanie trendów i wyznaczanie standardów w profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała. Z powodzeniem upiększamy, likwidujemy kompleksy, opóźniamy procesy starzenia się, a nawet zatrzymujemy czas, dzięki czemu poczujesz się wyjątkowo i odzyskasz pewność siebie.

Dbamy komfort naszych pacjentów, dyskrecję, anonimowość oraz miłą atmosferę na każdym etapie leczenia. Na bieżąco śledzimy rozwój medycyny estetycznej i profilaktyki przeciwstarzeniowej, aby zagwarantować nowoczesne i skuteczne zabiegi, które pozwolą osiągnąć oczekiwane efekty. Głównym celem dermatologii i medycyny estetycznej w Dr Legrand jest zapewnienie najnowszych, najbezpieczniejszych i małoinwazyjnych metod leczenia opartych na innowacyjnych technologiach wspieranych nowoczesnym sprzętem i certyfikowanymi preparatami.

Oferujemy również okresowe atrakcyjne promocje i możliwość kredytowania zabiegów. Stałym pacjentom przysługuje karta rabatowa z 10% zniżką. Odpłatność należna za każdy zabieg ustalana jest indywidualnie z każdym pacjentem, zależnie od zakresu zabiegu, zastosowanej metody leczenia i ilości zużytych preparatów.

Fachowcy z tych dziedzin nie tylko pomagają zachować ciało w zdrowiu, ale również modelować swój wygląd. Prócz klasycznych zabiegów z zakresu medycyny i dermatologii oraz stomatologii estetycznej, nasza placówka oferuje także inne usługi, takie jak kosmetologia, laryngologia z zabiegami leczenia chrapania metodą radiochirurgii i dietetyka. Naszej marce najlepiej świadczą najwyższej klasy specjaliści, ale również certyfikaty i normy, jakie spełniamy, w tym ISO 9001:2008.

Stale inwestujemy w najnowszy sprzęt diagnostyczny, a nasze gabinety spełniają najwyższe standardy, są komfortowe i przestronne. Lekarze, którzy nie tylko posiadają doświadczenie i udokumentowane sukcesy w prowadzonych terapiach, ale również podchodzą do pacjenta w sposób indywidualny, gruntownie analizując jego problem, aby znaleźć jego skuteczne rozwiązanie. Prowadzimy skuteczne leczenie nadpotliwości z zastosowaniem toksyny botulinowej.

Doskonale wiedzą tym wszyscy, którzy są dotknięci przez to schorzenie. Nadpotliwość to bardzo przykra dolegliwość, utrudniająca codzienne funkcjonowanie. Zmarszczki, zwiotczenia i utrata jędrności skóry zazwyczaj jest niwelowana za pomocą różnego rodzaju preparatów wypełniających oraz zabiegów mezoterapii, które pozwalają poprawić owal i wyrazistość twarzy, nadać jej zdecydowanie bardziej atrakcyjnego wyglądu.

Przychodzi ona z pomocą pacjentkom i pacjentom w bardzo różnym wieku, z bardzo różnymi problemami. Twarz (w szczególności okolice oczu i ust), szyja, piersi, okolice intymne, dłonie, ramiona i plecy to najpopularniejsze miejsca wykorzystania metod medycyny estetycznej. Udzielam informacji przewidywanych rezultatach i możliwych powikłaniach.

Mając na względzie ewentualne obawy, staram się szczegółowo objaśnić przebieg każdej procedury i stosowanych metod. Staram się zapewnianie jak największego komfortu moim Pacjentom podczas każdej wizyty. Dzięki poniższym zabiegom Twoja skóra będzie się starzeć znacznie wolniej niż dotychczas.

Pełna oferta zabiegów odmładzająch, które pozwolą Ci poczuć się pewnie i atrakcyjnie mimo upływającego czasu. Zapewniamy szeroką gamę preparatów dostępnych na rynku, a także posiadamy wysokiej jakości sprzęt znanych marek z certyfikatami medycznymi, dzięki czemu możemy zapewnić najwyższą jakość wykonywanych zabiegów. Nasz personel stale podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych szkoleniach, kursach i kongresach, zarówno w kraju jak i za granicą.

Świadczymy kompleksowe, bezpieczne i skuteczne usługi. Specjalizujemy się również w zabiegach mających na celu usuwanie zmian żylnych metodą skleroterapii oraz wyszczuplających, w tym przede wszystkim w zabiegu jakim jest liposukcja. Powstaliśmy, aby prężnie rozwijać sektor medycyny estetycznej, dermatologii i kosmetologii medycznej, skupiając się głównie na zabiegach poprawiających jakość skóry, w tym przeciwstarzeniowych i pielęgnacyjnych.

Top