fitnes


Trzy podstawowe cechy opisujące nasz klub to: profesjonalizm, niesamowita atmosfera i najwyższa jakość obsługi. Jesteśmy młodym i nowoczesnym klubem fitness znajdującym się na I piętrze w budynku Marketu Lidl, przy ul. Długosza 34 we Wrocławiu.

Pomogą, doradzą, będą wspierać Cię podczas treningu. Przede wszystkim spodobała mi się panująca tam przestrzeń, szeroka gama markowych sprzętów tych do treningów siłowych jak i w strefie cardio. WOD jest kompleksowym narzędziem do polepszenia ogólnej sprawności oraz pracowania nad wszystkimi cechami motorycznymi: wytrzymałość krążeniowo- oddechowa, siła, moc, zwinność, koordynacja, szybkość.

Na zajęciach tych przekonasz się że, by wygrać Twój zespół musi pracować razem, bo team jest tak mocny jak jego najsłabsze ogniwo. Jest naturalnym systemem ćwiczeń, który zaczerpnięty został z obserwacji zwierząt łownych wykonujących podobne "ćwiczenia" łączącym w sobie elementy gimnastyki i kulturystyki łącząc naprzemienne serie ćwiczeń dynamicznych i statycznych. INTERVAL WOD - Interval WOD to trening polegający na zmiennej intensywności ćwiczeń - krótkie okresy intensywnego wysiłku przeplatają się w nim z dłuższymi okresami umiarkowanego wysiłku.

Zajęcia dla wszystkich, którzy oczekują czegoś więcej od zajęć fitness. TOTAL BODY - Intensywny trening, opierający się na najważniejszych, wszechstronnych ćwiczeniach ogólnorozwojowych. BODY SHAPE - Trening, którego celem jest kształtowanie całej sylwetki.

Ponadto wzmacniają mięśnie całego ciała i przyśpieszają spalanie zbędnej tkanki tłuszczowej, dzięki czemu skóra staje się bardziej sprężysta i elastyczna. Oparty na cyklach, 20 sekund ćwiczeń angażujących jak najwięcej mięśni i 10 sekund odpoczynku, wykonywanych w ośmiu seriach. Oparty na nieskomplikowanej choreografii, utrzymany na poziomie średniej intensywności, będzie idealny dla osób lubiących, ruch, taniec, muzykę, a przy okazji chcących nie tylko zgubić warstwę podskórnego tłuszczyku, ale i poprawić swoją wydolność i koordynację ruchów.

Energiczna muzyka i klimatyzowana sala umili Wam czas spędzony podczas intensywnego treningu. Ma duży wpływ na samopoczucie, w trakcie ćwiczeń podnosi się temperatura ciała, co sprzyja poprawie nastroju, a poza tym wydzielają się endorfiny - hormony szczęścia. Regularne uprawianie fitnessu poprawia wytrzymałość organizmu, rozwija siłę, redukuje tkankę tłuszczową, a także wzmacnia układ krążenia oraz system naczyniowy.

Klub stawia również na pełną dostępność: czynny jest 24h/dobę, 7 dni w tygodniu, a klubowicze nie muszą pamiętać kartach klubowych, gdyż wchodzą… na wzór odcisku palca. Dla większego komfortu ćwiczących podzielono ją na 8 stref aktywności, wśród których znajduje się innowacyjna strefa Fit Test, wyposażona w urządzenia do kompleksowych pomiarów ciała i monitorowania postępów. Spółka zarejestrowana w Sądzie Rejonowy dla m. st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000500499, NIP: 9512377712, Regon 147137357; kapitale zakładowym w wysokości 100 000zł.

Egurrola Fitness Club to miejsce niezwykłe, ponieważ każda kobieta jest niezwykła! Możesz tu nabrać sił przed ciężkim dniem, znaleźć chwilę wytchnienia w środku dnia lub zrelaksować się wieczorem. Podjęte zostały również rozmowy z innymi klubami, z których zastępczo mogliby Państwo korzystać.

Z wielką przykrością informujemy, że Klub Fitness Młyn na ul. Przemysłowej 4/454 będzie nieczynny do odwołania. W Klubie Red Fitness poczujesz się, jak wśród dobrych znajomych. Dzięki profesjonalnym treningom i panującej u nas wyjątkowej atmosferze odstresujesz się oraz nabierzesz sił do podejmowania Twoich życiowych wyzwań.

RED Fitness to nie tylko trening i ćwiczenia, ale także Gabinet Masażu, fizjoterapia, czy wsparcie dietetyka.

Top