suplementy


Wspomniany już laser frakcyjny z osoczem doskonale zregeneruje skórę, ale na chomiki czy dolinę łez nie pomoże, na to trzeba innych zabiegów.

Przychodzą do mnie pacjentki, które mają świetny, młody kształt twarzy, ale bardzo starą cerę. W zasadzie co miesiąc, a nawet częściej coś sobie robią. Notabene, z tej koncentracji zabiegów odmładzających na twarzy wynikają czasem kłopotliwe sytuacje, zwłaszcza, gdy taka pani rozbierze się na plaży i w oczy kłują różnice w wyglądzie twarzy i reszty ciała.

Jakie zatem zabiegi, spośród wybieranych przez gwiazdy, warto brać pod uwagę? Nie da się maseczką i pilingiem uzyskać takiego efektu jak laserem i osoczem bogatopłytkowym. Nie da się ukryć, że najlepszy efekt przynoszą zabiegi, które nie należą do najtańszych.

Mniejsze jest też ryzyko powikłań oraz, że coś pójdzie nie tak. Przy takiej częstotliwości wizyt regularnie pobudzana skóra nie ma jak się zestarzeć. Owszem, można przyjąć jako minimum laser raz w roku, ale można go też wykonać co 4 miesiące, a osocze co miesiąc.

Skóra starzeje się cały czas, i cały czas trzeba ją pobudzać. Agresywny makijaż, który przez wiele godzin utrudnia skórze oddychanie, też nie sprzyja urodzie. Tymczasem gwiazda pracuje twarzą, więc jej młody wygląd ma dla niej kolosalne znaczenie.

W takiej serii już 3 tygodnie przed zabiegiem laserowym przygotowujemy do niego skórę Dzięki temu w dniu zabiegu łączącego laser z osoczem, komórki dostają prawdziwego kopa. To doświadczony lekarz z wypracowanymi metodami i doskonałym sprzętem. Zabieg zaleca się w redukcji obwisłego podbródka, fałdów nosowo-wargowych oraz zmarszczek wokół oczu i ust.

W efekcie włókna kolagenowe się napinają - zmarszczki są zniwelowane, a jakość skóry poprawiona. Podczas chłodzenia powierzchni skóry żelem znajdujące się pod nią tkanki są ogrzewane energią fal radiowych. System opiera się na działaniu radiofrekwencji oraz żelu zamrażającego Cool-Gel.

Technika Pelleve sprawdza się zarówno w działaniach profilaktycznych, jak i w sytuacji, kiedy oznaki starzenia są już mocno widoczne. Niestety, zabieg nie należy do najtańszych - chętni muszą liczyć się z wydatkiem od 6 tys. Przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym i praktycznie pozbawiony jest jakiegokolwiek ryzyka.

Zabieg służy przywróceniu objętości tkanek we wskazanych miejscach, a więc poprawie owalu twarzy i uzyskaniu młodszego wyglądu. Jest to nowoczesna terapia komórkami macierzystymi pozyskiwanymi z tkanki tłuszczowej pacjenta. Jest to prosta metoda odmładzania i profilaktyki, jednak dla osiągnięcia optymalnego efektu zabieg należy powtarzać w seriach - w zależności od stanu skóry - od dwóch do ośmiu powtórzeń.

Dzięki nakłuciu skóry i podaniu preparatu dobranego do potrzeb pacjenta można uzyskać efekt wygładzenia skóry, wyrównania jej kolorytu, redukcji zmarszczek mimicznych, a nawet złagodzenia rumienia. Jednym z zabiegów zalecanych dla dojrzałych kobiet jest mezoterapia igłowa , która sprowadza się do dostarczenia w głąb skóry składników aktywnych. „chomiki”, poprawiają wygląd brwi i niwelują opadanie górnych powiek.

Nici First Lift Barb 4D doskonale radzą sobie z poprawą owalu twarzy - podnoszą podbródek, likwidują tzw. Zabieg stymuluje ponadto produkcję nowego kolagenu oraz syntezę elastyny, dlatego jego efekty są długotrwałe i utrzymują się średnio dwa lata. Dzięki temu nici First Lift Barb 4D dają maksymalny efekt liftingu, oczywiście bez konieczności nacinania.

Top